Trofana Active

miedzyzdroje,międzyzdroje,wczasy w miedzyzdrojach,kwatery w miedzyzdrojach,noclegi miedzyzdroje,promenada gwiazd,misdroy,urlaub,ostsee,amber baltic miedzyzdroje,międzyzdroje,wczasy w miedzyzdrojach,kwatery w miedzyzdrojach,noclegi miedzyzdroje,promenada gwiazd,misdroy,urlaub,ostsee,amber baltic miedzyzdroje,międzyzdroje,wczasy w miedzyzdrojach,kwatery w miedzyzdrojach,noclegi miedzyzdroje,promenada gwiazd,misdroy,urlaub,ostsee,amber baltic miedzyzdroje,międzyzdroje,wczasy w miedzyzdrojach,kwatery w miedzyzdrojach,noclegi miedzyzdroje,promenada gwiazd,misdroy,urlaub,ostsee,amber baltic miedzyzdroje,międzyzdroje,wczasy w miedzyzdrojach,kwatery w miedzyzdrojach,noclegi miedzyzdroje,promenada gwiazd,misdroy,urlaub,ostsee,amber baltic ferienwohnung misdroy,ostsee misdroy,urlaub misdroy ferienwohnung misdroy,ostsee misdroy,urlaub misdroy ferienwohnung misdroy,ostsee misdroy,urlaub misdroy ferienwohnung misdroy,ostsee misdroy,urlaub misdroy


Wydarzenia w Międzyzdrojach


SYLWESTER W MIĘDZYZDROJACH

festiwal gwiazd międzyzdroje, miedzyzdroje, festiwal gwiazd  Tegoroczny sylwester w Międzyzdrojach, tradycyjnie już odbędzie się na nadmorskiej promenadzie. Na placu, tuż przed molem odbędą się koncerny oraz wspólna zabawa, na której nie zabraknie mieszkańców, sympatyków Międzyzdrojów przybyłych specjalnie na tą szczególną noc oraz turystów wypoczywających nad "perłą Bałtyku".  O godz. 22.00 rozpocznie się wspólna zabawa przy muzyce mechanicznej, natomiast kwadrans przed godz. 23.00 koncert rozpoczną laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Muzycznych Talentów oraz uczestnicy telewizyjnych programów: "Szansa na sukces" i "Zostań Gwiazdą". Tradycyjny toast noworoczny  wzniesiony zostanie punktualnie o północy.  Chwilę później na scenie wystąpi wokalista Maciek Molenda. Zabawa potrwa do godz. 2.00 w nocy.

 

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach - dłoń Katarzyny FiguryIX Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, 1-4 lipca 2004

Zakończył się Międzyzdrojski Festiwal Gwiazd, który  w tym roku rozpoczął się 1 lipca i trwał przez cztery dni. Głównym motywem tegorocznego festiwalu była twórczość Witolda Gombrowicza. Zaproszenia do Międzyzdrojów otrzymały najznamienitsze teatry, które swój repertuar oparły na twórczości Gombrowicza. Nie zabrakło także jednej z największych atrakcji festiwalu - artystów,  którzy swoje dłonie odcisną na międzyzdrojskiej Promenadzie Gwiazd.
zobacz więcej:   galeria zdjęć z festiwalu   galeria zdjęć nr 2  program festiwalu
 

tv viva polska


VIVA - telewizja muzyczna w Międzyzdrojach

28 czerwca odbyło się wielkie otwarcie tegorocznej letniej przystani telewizji muzycznej VIVA. Ekipa stacji osiadła na pięknej plaży w Międzyzdrojach. Wybudowała tam namiot ze sceną, na której przez całe wakacje nie zabraknie słynnych gwiazd polskiej muzyki. Przybysze z całej Polski mogą liczyć na gorącą atmosferę, niezapomniane przeżycia i dawkę dobrej, różnorodnej muzyki. W dzień inauguracji w namiocie VIVY zagrali: zawsze zaskakujący i uwielbiający robić zamieszanie – TEDE, a o skecze i zabawę do rana zatroszczył się Dj Ostasz. Porządną dawkę freestyle’u zapewnili  znani z programów: Megazin i Rap Kanciapa – Wujek Samo Zło oraz Człowiek Nowej Ery. O niebanalną, zakręconą atmosferę zatroszczyli się prezenterzy VIVY: Daro, Małgośka i Emilka. Do namiotu VIVY wybierzcie się koniecznie także w pierwszej połowie lipca. Spotkacie tam prezenterów VIVY podczas kręcenia programów. A może chcielibyście wystąpić w jednym z nich i dodatkowo stać się posiadaczem gadżetów VIVY oraz pakietu nowości płytowych? Gdy staniecie na ich drodze, na pewno obdarują Was  takimi prezentami.

Koncerty i liczne imprezy odbywać się będą w namiocie VIVY przez całe dwa wakacyjne miesiące.  Szczegółowe relacje, wywiady i zdjęcia będą na naszej stronie. Odwiedzajcie ją często !

Zobacz: ciekawe zdjęcia oraz plan imprez »

 


 

lato z radiem,Lato z Radiem,Międzyzdroje,miedzyzdrojeOlimpijskie „Lato z Radiem” 2004 - sobota, 19 czerwca,
      
skwer przy Alei Gwiazd, godz. 15.00-22.30

„Lato z Radiem” – flagowa audycja Programu 1 Polskiego Radia oficjalnie rozpoczęła się 21 czerwca, czyli pierwszego dnia lata. „Nie chcieliśmy tracić" - wyjaśnił Roman Czejarek, szef audycji - i dlatego w trasę koncertową wyruszyliśmy już w sobotę 19 czerwca. Pierwsza impreza odbyła się właśnie w Międzyzdrojach". Gośćmi honorowymi plenerowej imprezy w Międzyzdrojach były sławy świata sportu: kolarski mistrz świata - Lech Piasecki oraz lekkoatleta, wicemistrz świata z 1983 roku - Bogusław Mamiński.  Odbyły się także liczne zabawy i konkursy - rodzinny lot na nartach w środku lata. Wybrani zostali też reporterzy–amatorzy – zapowiadał Roman Czejarek, który w duecie z Zygmuntem Chajzerem poprowadził imprezę. Atrakcją wieczoru był koncert Budki Suflera, która podczas „Lata z Radiem” świętowała jubileusz 30-lecia! Wcześniej, ze swoim zespołem wystąpił Marek Kościkiewicz, a specjalny program dla dzieci przedstawiła grupa Włodarek Family.  Lato z Radiem to 33 lata tradycji. Ze skromnego magazynu turystycznego audycja przeobraziła się w wielogodzinny program, któremu towarzyszą ogólnopolskie imprezy plenerowe. Taka formuła bardzo podoba się słuchaczom.

Na antenie Programu 1 Polskiego Radia od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 12.00 dziennikarze rozmawiać będą z olimpijczykami, spacerować po polskich parkach narodowych, radzić jak zachować zdrowie, młodość i urodę. Tradycyjnie – wybiorą Miss Lata z Radiem... a także – blondynkę i blondyna roku. 

swinoujscie,świnoujścieXXXIX Międzynarodowy Festiwal Pieśni Chóralnej odbył się się w poniedziałek, 21 czerwca o godz. 19.30 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. W tegorocznym spotkaniu udział wzięło 10 chórów, m.in. z Rosji i USA a a także świnoujski Chór Żeński "Logos".
 

swinoujscie,świnoujścieCzterowymiarowe Kino 4D
Międzyzdrojach przy promenadzie, wystartowało zminiaturyzowane Kino 4D, w którym oglądaniu filmów towarzyszą dodatkowe efekty specjalne - drgania, opadanie, powiewy wiatru, pryskanie wodą a nawet łaskotanie nóg symulujące ruchy myszy, węży, psów oraz kotów ocierających się o nogi widzów. Połączenie tych atrakcji z innymi symulacjami, jak wirtualna mgła, deszcz, błyskawice, bulgotanie wody oraz zapachy, daje wyjątkowe efekty w prezentowanych filmach. Jak twierdzą organizatorzy, jest to jedyne tego typu kino w Polsce. Obecnie w repertuarze Kina 4D do wyboru są dwa filmy: "Kopalnia złota" i "SOS planet". W lipcu oferta kina zostanie rozszerzona o dwa, kolejne tytuły. Zapowiada się w tym roku "straszne" lato w Międzyzdrojach.

 
 
Hotel Statek Hansa - Międzyzdroje Wicko Zalesie
Amber Baltic Golf Club
Rezydencja 5 Dębów w Międzyzdrojach
Hotel Nautilus i Restauracja Atlantis w Międzyzdrojach
Hotel Bursztynek w Międzyzdrojach
Biuro Usług Turystycznych Magdalena
Hotel Marina w Międzyzdrojach
Międzyzdroje - pokoje goœcinne w Międzyzdrojach
Dom Wczasowy Meduza - noclegi w Międzyzdrojach od 30 zł
Willa 5 w Miedzyzdrojach zaprasza
Smażalnia ryb Złota Wydma w Międzyzdrojach
Fregata - Biuro Turystyki Skandynawskiej
Hotel Belweder w Œwinoujœciu
Hotel Belweder w Œwinoujœciu
Miejsce na Twoja reklamę. Reklama Międzyzdroje

Złota Wydma Międzyzdroje

 


Międzyzdroje pl, miedzyzdroje, noclegi, nieruchomosci, apartamentyMiędzyzdrojski Biuletyn Informacyjny - newsletter

Chcesz wiedzieć co się dzieje w Międzyzdrojach? A może chcesz wziąść udział w konkursach, które będą organizowane na naszej stronie? Nie przegap tej szansy i już dziś subskrybuj nasz bezpłatny międzyzdrojski biuletyn informacyjny !  Wpisz swój e-mail  i zapisz się na listę. Następnie odbierz pocztę i potwierdź dodanie swojego adresu. Bez  tego potwierdzenia Twój adres nie zostanie dopisany. Bądź z nami !


Newsletter - subskrypcja aktualności:
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych
na stronach tego serwisu jest zabronione. Wszystkie elementy graficzne, zdjęcia i teksty
chronione są prawem autorskim należącym do ich autorów.

Właściciel i wykonawca strony:
Arkadiusz Szumski
tel. 601 575 353

Ostatnia aktualizacja:
2013-01-06

statystyki www stat.pl